3,423
edits
(→Body) |
(→Plants) |
||
| Line 163: | Line 163: | ||
| {{l|rad|vjerfs|t=mint}}, {{l|rad|ryefs|t=herb}} | | {{l|rad|vjerfs|t=mint}}, {{l|rad|ryefs|t=herb}} | ||
| {{l|ryn|TBD}} | | {{l|ryn|TBD}} | ||
|- | |||
| {{l|lnk-pro|myctʰys}}, {{l|lnk-pro|mycys|t=almond}} | |||
| {{l|lfv|mist|t=almond}} | |||
| {{l|rad|myșas|t=almond}} | |||
| {{l|ryn|muș|t=almond}} | |||
|- | |- | ||
| {{l|lnk-pro|TBD}} | | {{l|lnk-pro|TBD}} | ||