3,423
edits
| Line 224: | Line 224: | ||
| {{l|rad|dems|t=breast milk}} | | {{l|rad|dems|t=breast milk}} | ||
| {{l|ryn|dem|t=breast milk}} | | {{l|ryn|dem|t=breast milk}} | ||
|- | |||
| {{l|lnk-pro|njælkæs|t=salt}} | |||
| {{l|lfv|njalke|t=salt}} | |||
| {{l|rad|njals|t=salt}} | |||
| {{l|ryn|njal|t=salt}} | |||
|- | |- | ||
| {{l|lnk-pro|TBD}} | | {{l|lnk-pro|TBD}} | ||