Appendix:Laenkean vocabulary: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 167: Line 167:
| {{l|lfv|þirun |t=bitumen}}  
| {{l|lfv|þirun |t=bitumen}}  
| {{l|rad|strabs|t=glue}}
| {{l|rad|strabs|t=glue}}
| {{l|ryn|TBD}}
|-
| {{l|lnk-pro|TBD}}
| {{l|lfv|TBD}}
| {{l|rad|TBD}}
| {{l|ryn|TBD}}
| {{l|ryn|TBD}}
|-
|-

Navigation menu