3,423
edits
(→Food) |
|||
| Line 219: | Line 219: | ||
| {{l|rad|trașns|t=flour}} | | {{l|rad|trașns|t=flour}} | ||
| {{l|ryn|trișa|t=flour}} | | {{l|ryn|trișa|t=flour}} | ||
|- | |||
| {{l|lnk-pro|ⁿdemes|t=milk}} | |||
| {{l|lfv|nem|t=milk}} | |||
| {{l|rad|dems|t=breast milk}} | |||
| {{l|ryn|dem|t=breast milk}} | |||
|- | |- | ||
| {{l|lnk-pro|TBD}} | | {{l|lnk-pro|TBD}} | ||